На виборах до Борщагівської ОТГ місцеві жителі будуть голосувати за Олеся Кудрика, а не представників розкручених політичних партій Гаха та Гусятинського

За даними соціологічної групи “Рейтинг” українці більше довіряють кандидатам яких добре знають, чим розкрученим політичним брендам. Так, для третини опитаних на місцевих виборах важливіше, в першу чергу, хто стане сільським головою – майже втричі менше (13%) – які партії пройдуть до місцевих рад.

Разом з тим маса кандидатів з низькою впізнаваністю та проблемами з репутацією купують місця в списках та балотуються від відомих політичних брендів. До прикладу, сектант Роман Гах, ставленик забудовника Андрія Мартинова балотується від Слуги Народу на посаду голови Борщагівської ОТГ. Забудовник Андрій Мартинов – “смотрящий” за бізнесом сектанта і афериста Сандея Аделадже, заплатив 200 тисяч доларів США за право формувати список Слуги Народу Борщагівської ОТГ. Та ще 150 тисяч доларів США за те, щоб його протеже Роман Гах балотувався на голову Борщагівської ОТГ від партії Слуга Народу.

Дмитро Гусятинський, голова Києво-Святошинської райради, фігурант гучних скандалів про неправомірне виділення земельних ділянок, а також про вимагання грошових коштів у підприємців, купив прохідне місце в списку та балотується на голову Борщагівської ОТГ від політичної сили Батьківщина.

За даними соціологічної групи “Рейтинг” місцеві партії, які беруть участь в місцевих виборах мають рівень довіри – біля 22,2%. Це означає, що українці будуть голосувати не за розкручені політичні бренди, а за людей яких добре знають. До прикладу, відповідно до останніх соціологічних даних, сільський голова Софіївської Борщагівки Олесь Кудрик, також кандидат на голову Борщагівської ОТГ, має рейтинг більш ніж 40%.

Share

You may also like...