ІДУ В ДЕПУТАТИ, ЩОБ НЕ СІСТИ ЗА ГРАТИ. ЧАСТИНА 5. Білоус Анатолій Віталійович – тендерний король Жмеринки йде в депутати

Анатолій Віталійович Білоус – член партії БПП, бувший заступник Жмеринського міського голови. При тимчасовій владі Юрія Світлака отримав прізвище “тендерний король Жмеринки”. Як ви уже здогадалися, у Анатолія Віталійовича одне уміння – красти бюджетні кошти. Варто зазначити, що краде Білоус із завзяттям “прораба зі стройки” – адже саме так він починав свою кар’єру. Будучи власником фірми “Майстер ТТ”, яка займалась ремонтами, Анатолій Білоус крав потроху та перебивався від “ремонту” до “ремонту”, їздив на старому “Кадіку”.

Все змінилось з приходом Білоуса до влади – отримавши повноваження Анатолій Віталійович став красти фактично на всіх ремонтних роботах, що фінансувались з державного бюджету. З кожного державного замовлення Білоус брав откату 40%, які потім розподілялися по кишеням Світлаковської банди. Для прикладу, за час його роботи на посаді першого заступника, було укладено 32 договори на суму 18 537 373 гривень з районною ЦРЛ, виконавчим комітетом, управліннями освіти і культури. Тепер рахуємо – 40% відкату і маємо 7 400 000 гривень коштів жмеринчан, які могли б піти на розвиток міста.

Варто сказати, що Білоус навіть не приховує свою протиправну діяльність, а навпаки виставляє на показ об’єми награбованого. Так у жмеринчан, а після і у правоохоронних органів почали виникати питання як простий чиновник Анатолій Білоус дозволяє по декілька разів на рік змінювати авто, останнє з яких автівка люкс класу AUDI Q7. До слова, мало хто в Жмеринці бачив Білоуса за кермом тверезим. Тільки з початку року на Білоуса три адміністративні протоколи за водіння в стані алкогольного сп’яніння.

Тож Анатолій Віталійович почувається в Жмеринці як Бог – гроші з відкатів ллються рікою, тверезим за кермо свого дорогущого авто взагалі не сідає, одного тільки Білоус не врахував – це суттєва різниця між мажорним способом життя та скромною чиновничеською декларацією, якою наразі зацікавились компетентні органи. Тож всі що залишається Анатолію Віталійовичу, так це йти в депутати, щоб не сісти за грати!!!!

Источник: HPiB.life

Share

You may also like...