ІДУ В ДЕПУТАТИ, ЩОБ НЕ СІСТИ ЗА ГРАТИ. ЧАСТИНА 3. Браття “Сокурики” – Сокуренко Василь та Сокуренко Юрій

Відомі на всю Вінницьку область своїм кримінальним минулим брати Василь та Юрій Сокуренки також йдуть в депутати, щоб не сісти за грати. На їх совісті вбивства, побиття, рейдерські захоплення, крадіжки та кришування торгівлі наркотичними засобами. Хоча чого дивуватись, якщо з дитинства у їх квартирі завдяки матері процвітала підпільна торгівля самогоном, і ця точка була відома чи не на всю Жмеринку

Старший із братів Сокуренко Василь 1975 року народження член партії БПП. В середовищі залізничників добре відомо, що Василь Сокуренко причетний до вбивства заступника начальника локомотивного депо, депутата міськради Олега Гоци, якого в 2011 році застрелили біля власного гаража. Одразу після вбивства Гоци, Василь Сокуренко зайняв його посаду в Жмеринському депо, заплативши при цьому потрібним людям хабар у розмірі 30 тисяч доларів США.

Варто сказати, що на посаді начальника депо Василь Сокуренко крав по чорному, прикриваючись зв’язками з колишнім начальником Жмеринської поліції Домбровським. Чого тільки варта історія з крадіжками дизельного пального, коли місцеві активісти зняли на відео, як Василь Сокуренко криє відбірним матом поліцейських, які впіймали на гарячому посібників Сокуренко і хотіли оформити протокол. На відео видно, що Сокуренко почувається хазяїном Жмеринки, хизується своїми зв’язками та впевнений що його не посадять. Але ролик, який набрав біля 100 000 переглядів подивився сам Арсен Аваков, після чого Домбровський став “колишнім” начальником Жмеринської поліції, а проти Василя Сокуренко в решті решт відкрили кримінальне провадження.

Ще цікавіше кримінальне життя Сокурика-молодшого – Юрія Сокуренко, 1978 року народження, також депутата від БПП. Юрій Сокуренко працював на посаді в державній виконавчій службі, але основна спеціалізація Юри – рейдерство та поставка молодиків спортивної статури на різного роду бандитські розборки. Варто сказати, щоб стати керівником Жмеринської виконавчої служби, Юрій Сокуренко купив диплом + посаду за 20 000 доларів США. Ще Юра Сокуренко любить погрожувати зброєю жмеринчанам: заведено кримінальну справу за статтею 296 кримінального кодексу України частина 4, “грубе хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї” в кафе “Паб”, бити людей – нанесення тяжких тілесних Багрію В.І. та ганяти по Вінниці в стані сильного алкогольного сп’яніння – протокол по статті 130-тій від 2015го року. Як ви вже здогадалися, брати Сокурики поки що гуляють на волі, але все одно ідуть в депутати, щоб не сісти за грати.

Источник: HPiB.life

Share

You may also like...