Голова селищної ради Софіївська Борщагівка Олесь Кудрик “Для того, щоб були видні зміни на краще, потрібно постійно працювати”

“Розвиток селища – це першочергова задача місцевої влади. Софіївська Борщагівка постійно розвивається, за останні п’ять років селище перетворилось на елітне передмістя Києва. Для того, щоб був результат, потрібно постійно працювати, не декілька місяців перед виборами, а постійно, на протязі всієї каденції, і у Софіївський Борщагівці цей результат помітний. На жаль, багато селищ, де місцева влада займалася вирішенням лише своїх особистих проблем, так і залишились занедбаними, хоча також розташовані близько до Києва.” – зазначив сільський голова Софіївської Борщагівки Олесь Кудрик.

“В нашому селищі постійно щось змінюється – добудовують школи, стадіони, фонтани, відкриваються нові магазини, люди хочуть тут жити” – зазначив місцевий житель Володимир.

“За останні п’ять років було багато чого зроблено, Софіївська Борщагівка змінюється на очах. Дороги, тротуари, зупинки громадського транспорту, дитячі і спортивні майданчики, сквери, зелені зони – у нас усе це побудовано. ” – діляться своїми враженнями місцеві жителі.

Источник: HPiB.life

Share

You may also like...