Чернівецький суддя збрехала у декларації про вартість авто

Суддя Першотравневого районного суду міста Чернівці Олеся Вольська-Тонієвич придбала елітний автомобіль.

Про це стало відомо із суттєвих змін у декларації судді.

21 липня Вольська-Тонієвич задекларувала придбання автомобіля Mercedes-Benz GLA-Class 2015 року випуску за 203 тисячі 307 гривень.

Та річ у тім, що на спеціалізованому сайті з продажу ціни на авто такої марки, моделі та року випуску стартують від 600 тисяч гривень. Ба більше, згідно з даними у документі, автомобіль було придбано на страховому авто аукціоні у США. І якщо навіть судді вдалося придбати авто за таку суму, то його доставлення в Україну коштуватиме чи не стільки ж.

Тож звідки у судді Чернівецького суду гроші на такі недешеві задоволення? Звернемося до декларації Вольської-Тонієвич. Декларацію за минулий рік було подано наприкінці травня цього року. Згідно з даними у документі, суддя з чоловіком мають дві квартири у Чернівцях на 53,9 та 157 “квадратів” відповідно.

Подружжя до цього часу не мало власного автотранспорту, вони користувалися бюджетним автомобілем Nissan TIIDA 2007 року випуску, який належить третій особі.

За минулий рік Вольська-Тонієвич заробила 827 207 грн. та отримала 52 827 грн. матеріальної допомоги у ТУ ДСАУ в Чернівецькій області. Її чоловік Олександр заробив 193 884 грн. у ГУНП в Чернівецькій області та отримав 1 200 грн. одноразової грошової допомоги учаснику АТО.

Подружжя зберігають готівкою 15 тисяч доларів США і мають кілька вкладів в банках, але суми вкладів у декларації не вказано.

Вольська-Тонієвич була призначена на посаду судді Першотравневого районного суду міста Чернівців указом президента Петра Порошенко №272/2018 “Про призначення суддів”.

Источник: Informator.press

Источник: HPiB.life

Share

You may also like...